Strona Główna

Home    FAQ    Mapa Google    Szukaj    Użytkownicy    Grupy
 Rejestracja    Zaloguj    Album    Chat    Download  

Poprzedni temat «» Następny temat
Szybka relacja z Italiano Squadre 2018
Autor Wiadomość
Łosiu

Wysłany: 2018-11-22, 22:34   Szybka relacja z Italiano Squadre 2018

Witajcie. Chciałbym Wam na szybko streścić naszą wyjątkową wycieczkę. Wybraliśmy się na V Italiano Chillweekend ;) Choć bywamy tam co roku, to tym razem była to na prawdę wyjątkowa trasa. A to wszystko dla tego że pojechaliśmy tam maluchem, w dodatku nie sami bo mój bardzo dobry kolega pojechał (a jakże!) też maluchem :) Z naszego punktu startowego do samego Żerkowa mieliśmy jakieś 450km (cała wycieczka to 1060km, ale o tym później). Tak więc zacznijmy od samego początku. W tydzień przed wyjazdem pojawiły się nam drobne perypetie takie jak brak masy u mnie (jezu, myślałem że pogryze to auto z nerwów :D ) i brak świateł u Kamila w Bisie.. Tak, Kamil jechał tym znieslawionym Bisem który się psujuje i gotuje jak to wszędzie można usłyszeć (co jest nie prawdą jak wiele mitów z internetu). Po ogarnięciu tego wszystkiego zabraliśmy się za nasze detailingi. Czyli czernidła, woski i plaki w dłoń hehe.

Wyruszyliśmy ze stacji Orlen w Starym Sączu o godzinie 2:30.

Trasa mijała spokojnie, bez problemów i wesoło za sprawą naszych małych zabaweczek :P Średnie spalanie przy prędkościach nie przekraczających 85-90km/h wyszło 5,5 litra na 100km. Dobrze biorąc pod uwagę dłubnięty motor. Od samego rana mocne słońce nas piekło jak w piekarniku ale w myśl zasady "nie ma klimy ale jest klimat" radości nam nie brakło. Nawet biorąc pod uwagę tyle kilometrów z glebą, twardym zawieszeniem, obcierającymi czasem kołami i niesamowicie głośnym wydechem.

no dobra czasem wyprzedzało się jakiegoś tira czy tam traktor..

Na miejsce dotarliśmy już nawet nie pamiętam dokładnie o której, a to za sprawą browarka którego musieliśmy jak najszybciej wysączyć. Każdy z nas wysiadł z samochodu z okrzykiem "udało się!". Trzeba brać pod uwagę też to, że to była najdłuższa trasa Bisa od jakichś 15 chyba lat, a także najdłuższa trasa dla mojego malucha od kąd odpalił po 6 latach dłubania.

yy każdy kierowca malucha wie o tym że najważniejsze jest chłodzenie :D

zbiórka do wyjazdu na paradę przez miasto

tak nam pięknie minęły cztery dni wyśmienitej zabawy, alkoholizacji i niesamowicie miłej, wręcz rodzinnej atmosfery.

Następnym punktem wycieczki był Wrocław. Do Wrocławia prowadziła moja ukochana, gdyż mnie tachograf nie puścił, a właściwie to wydmuchałem na alkomacie za dużo i nawet pół dnia spacerowania po okolicy i tłusty obiad nie pomógł.
Pod hotelem nauczyliśmy się nowej metody parkowania :D

zwiedziliśmy stare miasto, na drugi dzień pojechaliśmy do ZOO. Dziewczyna chciała mnie tam zostawić ale podobno za stary jestem czy coś. Po tak aktywnych kilku dniach wróciliśmy zmęczeni, dumni i szczęśliwi, żałując tylko braku kamery która by nagrywała wszystkie nasze śmieszne sceny ;)

Organizatorzy stanęli jak zawsze na wysokości zadania zapewniając nam spokojną zabawę w niesamowicie rodzinnej atmosferze. Powrócimy w 2019 do Żerkowa, tym razem pewnie z braku czasu na przygotowanie naszych 126p Mareą. Ale powrócimy na pewno, dla tej atmosfery i prawdziwego odpoczynku.

Sorki jeśli zabrzmiałem jak Kossakowski czy coś, strasznie się rozczuliłem po tym jak sobie to wszystko przypomniałem :D

Reklama  

Model: Weekend
Silnik: Diesel
Pojemność: 1910
Wysłany: Dzisiaj 15:46   Warto się zalogować!

Zawaś  
FIAT STILO MULTIWAGON 140 PS

Model: Inny
Silnik: Diesel
Pojemność: 1.9 MJTD
Rok produkcji: 2004
Wysłany: 2018-11-26, 23:18   

Jest klima!
Fajny TRIP!

Czarek  
Fix It Again Tomorrow

Model: Inny
Silnik: Benzyna
Pojemność: 1600 cm3
Rok produkcji: 2001
Wysłany: 2018-11-27, 21:10   

Kawał życia spędziłem w Żerkowie, a jak nie mam już tam praktycznie rodziny, to stało się centrum zlotów motoryzacyjnych (co roku VAGi, a teraz i włoszczyzna) :(

Ostatnie zdjęcie przypomina mi jak kumpel 1,5 cm od ściany postawił BMW, a koleżanki Renault Scenic Coupe wypełnił resztę takiego miejsca :D

Odpowiedz do tematu